עמוד הבית » אודות

אודות

היתושים מציקים? הגיע הזמן לשים לזה סוף!

חברת סקרינמש תאפשר לכם לאסור את הכניסה לביתכם בפני היתושים והחרקים המעופפים.

חברת סקרינמש, בהנהלת אנדריי סמצוב, עוסקת בייצור והתקנת כל סוגי הרשתות נגד יתושים. החברה קיימת מעל 5 שנים ואנדריי מביא איתו ניסיון של למעלה מ 10 שנים בתחום, במהלכן עבד כקבלן משנה במבחר חברות מובילות וביצע התקנת רשתות בהתאמה אישית עבור פרויקטים רבים.

הניסיון הרב של חברת סקרינמש מתבטא בעבודה איכותית ומתן מענה מושלם לכל צורכי הלקוח. החברה שמה דגש על על עמידה בלוחות זמנים וללא התפשרות על איכות העבודה וההתקנה; אצלנו תוכלו לקבל רשתות יתושים ברמת גימור גבוהה והתאמה עיצובית מושלמת.

חברת סקרינמש מייצבת את עצמה כחברה מובילה בתחום ועבורנו העמידה בסטנדרטים היא דבר מחייב. תוכלו להרגיש זאת כבר מהפניה לשירותינו ועד הפרטים הקטנים של ההתקנה.

התקנה בהתאמה אישית

לכל חלון, לכל דלת ולכל ויטרינה יש צורך בפתרון מסוג שונה. השוני יכול להתבטא בצורת הקיבוע של הרשת, בגודלה, בסוג רשת ואפילו בצבעים ובסגנון העיצובי. רשת יתושים איכותית היא אינה מוצר מדף, אלא מוצר המיוצר בהתאמה אישית לצרכים ולנסיבות המקרה. אם אתם זקוקים לפתרון נגד יתושים אנו נבוא אליכם, נבדוק את כל סוגי החלונות והפתחים, ניקח מידות ונכין עבורכם פתרון בהתאמה אישית – רשת נגד יתושים אסתטית, נוחה לשימוש ועמידה לאורך זמן. לנו יש פתרון עבור כל סוג של חלון, מחלונות ממ“ד ועד חלונות דרי קיפ, היחידים שיתלוננו הם היתושים.

אל תוותרו על רשתות נגד יתושים, בלעדיהן לילות הקיץ עלולים להפוך לסיוט. בין אם מדובר בפרויקט בנייה חדש, או התקנת רשתות בדירה קיימת, אנו נביא לכם את התוצאות הטובות ביותר אשר יבטיחו לכם קיץ ללא יתושים. אנו בונים את רשתות היתושים מאלומיניום ועושים שימוש ברשתות המתקדמות ביותר שקיימות היום בשוק, כולל רשתות שקופות ורשתות עמידות בפני חיות מחמד.

סקרינמש – שירות בפריסה ארצית

חברת סקרינמש ממוקמת בראשון לציון, שם נמצאת הסדנה שלנו בה אנחנו מייצרים רשתות נגד יתושים בהתאמה אישית. החברה עובדת בפריסה ארצית; אנו נגיע אליכם, ניקח את המידות, נייצר במפעל את הרשתות המתאימות ונבוא לבצע התקנה מקצועית. אצלנו תוכלו לקבל גם שירותי תיקונים והחלפת רשתות קרועות.

אל תחכו למכת היתושים של הקיץ, התקשרו כבר עכשיו והקדימו תרופה למכה.