עמוד הבית » עבודות שלנו

וידאו בלוג של עבודות שלנו: רשתות נגד יתושים, חלונות אלומיניום, תריסים

הרשת לחלון הכי גדולה שעשינו

הלקוח החליט לבטל תריסים ובמקום אותם להתקין רשת נגד יתושים. בשל העובדה שמידות הרשתות לא היו סטנדרטיות, נאלצנו להרכיב את המסגרת בבית הלקוח. היה לנו מזל שהיה מספיק מקום בחדר להרכבה והלקוח לא היה נגד. כמו תמיד, הצלחנו והלקוח, בהיותו מרוצה, כתב לנו ביקורת באתר תגובות. מאוד אהבנו את העבודה הזו ראשית, כמובן, כי הלקוח היה מרוצה וצברנו ניסיון חדש, וזה גם חשוב

הזמנה: התקנת רשת לחלון בסלון. מסגרת: רשת יתושים הזזה שני כנפיים, פרופיל פילס. מידות פתח: 409 על 230 ס"מ. סוג רשת לחלון: רשת אולטרה שקופה. מיקום התקנת רשתות נגד יתושים: תל אביב, רחוב דרך נמיר

פתרון יעיל ליתושים: התקנת רשתות לחלונות בחולון

בסרטון זה, צוות ScreenMesh שלנו מדגים את תהליך התקנת רשת לחלונות נגד יתושים בבית פרטי בחולון. אנו מראים כמה חשוב להגן על הבית שלך מפני יתושים, במיוחד במהלך העונה הפעילה שלהם. הרשתות יתושים שלנו עשויות מחומרים באיכות גבוהה, מה שמבטיח עמידות ויעילות. הסרטון מציג בפירוט כל שלב בהתקנת רשת בחלון הזזה ללא מסילות. אנו מדגישים את החשיבות של הגנה על הבית מפני יתושים בעונת היתושים. רשתות שלנו לא רק מרחיקים יתושים, אלא גם מרחיקים חרקים אחרים ועדיין מספקים אוורור טוב מבלי להפריע לנופים שלך.

הזמנה: התקנת רשת לחלון בסלון ( דלת רשת הזזה ), חלון במטבח ( רשת הזזה ), שתי חלונות בחדר שינה  ( רשת הזזה ), חלון פתיחה בחדר שינה בשרותים ( רשת קבוע נישלפת ).

סוגי רשתות לחלונות :דלת רשת הזזה – פרופיל "7000".  רשת לחלון הזזה –  פרופיל "רשת קלה", רשת לחלון חלון פתיחה – פרופיל  "רשת נישלפת". צבע אלומיניום ברונזה

התקנת חלונות ברמת גן

נפגשנו עם בעלי דירה מדהימים שעשו שיפוץ והתאמות לדירה של הבת שלהם. שכללו חלונות אלומיניום חדשים לבית , עם רשתות לחלונות.
הדגמה קצרה להתקנה סופית של חלון הזזה שני כנפיים עם זכוכית חלבית, כולל התקנת רשתות שקופות נגד יתושים באחד החדרים.
בפרויקט הנ'"ל הדירה עברה שיפוץ וביצענו פירוק של חלונות ישנים, הרכבה והתקנה של משקוף חדש, שכולל רשתות נגד יתושים. ברמת גן.

הזמנה: התקנת חלון הזזה ורשת בחדר שנה, 4 חלונות הזזה בסלון.
סוגי חלונות :חלון הזזה 2 נפים – פרופיל "7000", זכוכית טריפלקס חלבי ושקוף.  רשת לחלון הזזה – פרופיל "רשת קלה", סוג רשת אולטרה שקופה. צבע אלומיניום לבן

התקנת חלונות אלומיניום ותריסים בתל אביב

אנו מתרגשים לשתף פעולה עם בעל מספר דירות בתל אביב ברחוב טרומפלדור , שבחר לשדרג את החלונות האלומיניום בכמה מהיחידות. בשיתוף פעולה מדהים עם כמה בעלי מקצוע מדהימים כגון חשמלאי,אנשי שיפוץ וכו' הצלחנו להשיג תוצאה מדהימה שכלל חידוש, פירוק והתקנת חלונות חדשים המתאימים לתקציב ולדרישות המיוחדות של הלקוח.

לאחר התהליך, חידשנו חלונות כיס, כולל תיקון והחלפת שלבים של תריס ידני שכולל שדרוג לתריס חשמלי. בנוסף, ביצענו פירוק של תריס גלילה ישן והרכבה של חלון הזזה עם זכוכית, כולל תריסים ורשת נגד יתושים. התהליך היה נעים ואוהב, ואנו מאחלים ללקוחותינו חלונות חדשים שישדרגו את הדירה ויאפשרו להם ליהנות מאווירה חמה ונעימה.

הזמנה: התקנת 2 חלונות הזזה בסלון ,שדרוג בכל חלון תריס גלילה ידני לתריס חשמלי. התקנת חלון כיס ותריס הזזה בחדר שינה.
סוגי חלונות : בסלון חלון הזזה 2 נפים כיס ניפגש – פרופיל "1700", זכוכית "טריפלקס" שקופה. חדר שינה  חלון הזזה חלון כיס – פרופיל "7000", זכוכית "טריפלקס" שקופה, תריס שלב אלומיניום. צבע אלומיניום לבן.

התקנת רשתות נגד יתושים באשדוד

התקנו רשתות לחלונות באשדוד בניין אחרי תמ"א בדירה שלוש חדרים. הקבלן עשה מסילות בכל החלונות גם ביציאה למרפסת, אז ההתקנה הייתה קלה ומהירה. כל העבודה ארכה עשרים דקות. הבעיה היחידה הייתה עם הרשת למרפסת, היא לא נכנסה למעלית והיה צריך לעלות לקומה השישית בחדר מדרגות. אבל זה שטויות, פעם בגלל בעיה דומה העלינו את הרשתות לקומה העשרים. כן, אפילו יתושים עפים עד לקומה העשרים )

הזמנה: רשת הזזה למרפסת בסלון , חלון במטבח ( רשת הזזה ), חדר ממ"ד ( רשת הזזה ), חדר שינה ( רשת הזזה ).

סוגי רשתות לחלונות :דלת רשת הזזה – פרופיל " 9000 ".  רשת הזזה לחלון ממ"ד –  פרופיל " רשת קלה ", רשת לחלון מטבח ובחדר שינה – פרופיל  "7000". צבע אלומיניום RAL 9006 ( אפור בהיר ). רשת יתושים שקופה אמריקאי.