עמוד הבית » דלת רשת

דלת רשת

למה בעצם צריכים דלת רשת? במקרים רבים אנו אוהבים להשאיר את דלת הבית פתוחה, במיוחד כאשר מדובר בדלת לגינה אחורית. כאשר הדלת פתוחה הבית יכול להתאוורר וזה יכול גם לעזור לנו לצנן את הבית. הבעיה היא שכאשר אתם משאירים את הדלת פתוחה, ישנם דברים שונים אשר יכולים להיכנס פנימה יחדיו עם האוויר הצח, דברים אשר לא בהכרח תרצו שיכנסו. מסיבה זו כדאי להתקין דלת רשת.

רשת לפתחי היציאה לביתכם, היא אינה תחליף לדלת הרגילה אלא תוספת. הדלת הרגילה יכולה לספק לכם ביטחון, תוכלו לסגור ולנעול אותו ולהבטיח שאם אחד ושום דבר לא יכנס הביתה. לעומת זאת, דלת רשת מאפשרת מעבר חופשי, גם של אנשים וגם של אוויר ואור.

הגנה מפני אורחים לא רצויים

המסייעת לכם להרחיק כל מיני אורחים לא רצויים. אלו יכולים להיות חרקים מעופפים מסוגים שונים. אחד המטרידים העיקריים שדלת עם רשת יכולה למנוע ממנו להיכנס לביתכם הוא היתושים. עקיצות היתושים הן מטרד גדול וגם סכנה בריאותית. זוהי בדרך כלל הסיבה העיקרית מדוע אנשים מעוניינים להתקין בביתם רשתות בדלתות היציאה. אך כפי שאמרנו זוהי לא הסיבה היחידה. לצד היתושים ישנם חומיינים, ברחשים, שפיריות ועוד כל מיני חרקים אשר נמשכים לאור ויכולים להיכנס לביתכם.

אפילו מכרסמים, כמו עכברים וחולדות, יכולים להיכנס דרך הדלת. במיוחד אם יש לכם איזו דלת אחורית שמובילה ישר לחצר או גינה הקסומה שלכם. רשת מונעת מהם להיכנס והם יצטרכו לחפש אחר פתחים אחרים. אפילו חתולי רחוב יכולים להיכנס כאשר משאירים דלת פתוחה. רשת לא תאפשר לכל המטרדים הללו להיכנס.

רשת לפתחי היציאה לבית

אמנם אינה מאפשרת ליתושים וחרקים להיכנס. אך מצד שני רשת איכותית היא בעלת שקיפות גדולה והיא מאפשרת לאור הטבעי להיכנס לביתכם ולרוח הנעימה לאוורר את הבית. זה נוח ונעים כאשר יש לכם  רשתות בדלתות היצואה בבית. ישנם סוגים שונים של רשתות בהם אתם יכולים להשתמש. כיום הרשתות השכיחות הן רשתות פיברגלאס ורשתות אלומיניום. קיימות גם רשתות ברזל אשר מתאימות למקרים בהם יש בעלי חיים אשר עשויים לקרוע את הרשת, אך מצד שני הן נוטות להחליד. אם יש לכם חיות מחמד בבית תוכלו לשקול התקנת חלק סגור בחלקה התחתון של הדלת (כלומר חלק שהוא אינו רשת)

הרשת מורכבת על מסגרת אשר בדרך כלל עשויה מאלומיניום. בעבר נעשה שימוש בעץ, אך האלומיניום הוא חזק ועמיד ולכן הוא החומר שבדרך כלל משתמשים עבור דלת רשת ורשתות נגד יתושים באופן כללי.

בהזמנה אישית

אם אתם מעוניינים בהתקנת רשת בדלת יציאה בביתכם, הזמינו איש מקצוע מנוסה העוסק בהתקנת דלתות ורשתות. קודם כל עליו לבצע מדידות של הדלת ובהתאם לכך הוא בונה את הדלת ואחר כך מרכיב אותה בביתכם. הכנת הדלת בדרך כלל לוקחת מספר ימים ולאחר מכן הוא חוזר ומתקין את הדלת במהירות. ישנן דלתות בהן יש הכנה, דבר המאפשר התקנת רשת לדלת, מהירה וקלה. עבור דלתות אחרות יש להכין משקוף אלומיניום מתאים. אל תדאגו לגבי הפרט הזה, אם פניתם לחברת סקרינמש אנו נטפל בכל הפרטים של ההתקנה.

אנדריי– מומחה לייצור והתקנת רשתות לחלונות, דלתות, ויטרינ

דלת רשת
דלת רשת
דלת רשת
רשת יתושים לדלת