עמוד הבית » רשת אקורדיון

רשת אקורדיון

יתושים הם בעיה. אנחנו לא אוהבים אותם ולא רוצים אותם בביתנו. מסיבה זו אנו מתקינים על החלונות והדלתות רשתות נגד יתושים. מי שלא מתקין רשתות יעביר את הקיץ הקרוב עם זמזומים ועקיצות, ואולי גם מחלות. ישנם סוגים שונים של רשתות נגד יתושים. לכל סוג של רשת נגד יתושים יש את היתרונות והחסרונות שלה והפעם כדאי שנכיר ונדע מהי רשת אקורדיון.

רשת אקורדיון נגד יתושים היא אחד החידושים בתחום. זהו פתרון מעולה אשר יכול להתאים גם למקרים בהם איננו יכולים להתקין רשתות מסוגים אחרים. כאשר אנו מתקינים רשתות נגד יתושים יש כמה דברים שאנחנו מצפים: אנחנו רוצים רשת אשר תעשה את העבודה שלה, כלומר תאפשר לאור ולאוויר להיכנס אבל לא היתושים. אך במקביל נרצה גם שהיא תהיה עמידה ואסתטית והאמת שלא כל הרשתות עמידות לאורך זמן, ולא כולן אסתטיות. ולבסוף, במקרים רבים חשוב לנו שהרשת תאפשר פתיחה מוחלטת ולא תהיה רשת קבועה. אם למשל מדובר בדלת או חלון שנרצה להוציא דרכו את הראש ולהסתכל החוצה, לא נוכל להשתמש ברשת המקובעת למקום. מהבחינה הזו נראה שרשת אקורדיון מעניקה לנו פתרון אשר עונה על כל הצרכים הללו.

אז מהי רשת אקורדיון

רשת אקורדיון היא המילה האחרונה בתחום הרשתות נגד היתושים. זהו סוג של דלת הזזה אך יש לה מבנה מתקדם יותר מדלתות הזזה רגילות. במקום לתפוס חצי מהשטח כמו דלת הזזה רגילה, או במקום להיכנס לתוך כיס, היא פשוט מתכווצת בפינה במנגנון פעולה המזכיר אקורדיון.

רשת זו יכולה להתאים למקומות צרים, כמו דלתות קטנות או כל מקום שבו לא ניתן להתקין רשתות מסוג אחר. אם יש לנו דלת צרה, רשת הזזה רגילה היא בעייתית מכיוון שהיא תחסום לנו חצי מהמעבר. אך במקרה שבו התקנו רשת אקורדיון, כאשר פותחים אותה ניתן ליהנות ממעבר חופשי.

רשת אקורדיון נגד יתושים נעה על גבי מסילה. מכיוון שמדובר בדלת קלה במיוחד, בהתאם לכך מדובר במסילה דקיקה. בדגמים איכותיים גודל המסילות יכול להיות 6-8 מ“מ.

דלת אקורדיון – צבע ושקיפות

בין היתרונות הרבים של דלת אקורדיון, ניתן גם להזכיר את השקיפות הגבוהה שלה. השקיפות של הרשת הופכת אותה לאסתטית מאוד והיא מאפשרת מעבר של אור ואוויר. אך לצד השקיפות ניתן אפילו לבחור את הצבע של הדלת מתוך מבחר גדול של צבעים. כך אתם יכולים להיות מפתרון נגד היתושים המטרידים, אך גם פתרון עיצובי מעולה לבית.

אתם בוודאי חושבים שעל מנת ליהנות מרשת אקורדיון יש צורך בהכנה מקדימה, ושהתקנתה בשלב זה עלולה להיות יקרה ומורכבת. האמת שההפך הוא הנכון. הרשת נועדה לתת פתרון בדיוק למצבים אלו ולאפשר לכם ליהנות מפתרון הניתן ליישום במקומות שבהם לא ניתן ליישם פתרונות אחרים.

אנדריי מומחה לרשתות נגד יתושים

להזמנה השאירו פרטים או התקשרו אלינו
0532310433

אהוד קינמון 3, בת ים