עמוד הבית » רשת גלילה

רשת גלילה

כל חלון זקוק לפתרון אשר ימנע את כניסתם של היתושים. כל מי שמכיר את הקיץ הישראלי יודע שהקיץ מביא איתו גלי יתושים טורדניים אשר לא נותנים לנו לישון. לכאורה הפתרון ליתושים בבית הוא די פשוט, כל מה שצריך לעשות זה לבצע התקנה של רשת נגד יתושים. אבל בעוד הפתרון פשוט למדי, לא תמיד היישום שלו כל כך פשוט. לכל חלון ישנם מאפיינים אחרים וצרכים אחרים ולפעמים זה עשוי להיות בעייתי. אם יש לכם חלון עם מסילות הזזה זה יכול להיות פשוט יחסית; אך לא בכל חלון יש מסילות הזזה ולא כל חלון מתאים להתקנת מסילות הזזה. ישנם פתרונות מסוגים שונים ורשת נגללת היא אחד הפתרונות המוצעים אשר יכול להתאים עבורכם. אם אתם מחפשים פתרון לחלון ממ“ד, במקרים רבים רשת נגללת היא הפתרון היחידי שיכול להתאים.

מהי רשת גלילה

רשת גלילה היא רשת אשר מיועדת להתקנה קלה על חלון קיים, ללא צורך בתשתיות מסובכות. הרשת נגללת אל תוך תא מיוחד המקובע בחלקו העליון של החלון. בניגוד לרשתות יתושים אחרות בהן המסילות נמצאות מתחת ומעל לחלון, ברשת גלילה המסילות נמצאות בצדדים ונועדו לאפשר את התנועה מלמעלה למטה. בתנועת משיכה אחת ניתן לכסות את החלון ברשת נגד יתושים, ובאותה הקלות ניתן גם לשחרר את רשת והיא נגללת לבד אל תוך התא. כך תוכלו ליהנות מהגנה המונעת את כניסתם של היתושים. ובמידה ותרצו לפתוח את החלון ולהציץ החוצה, תוכלו בקלות לפתוח את הרשת. הרשת  יכולה להיות פתרון מעולה גם לחלונות קטנים בהם לא תרצו להתקין חלונות הזזה. היא מתאימה מאוד לחלונות פתיחה העובדים על צירים.

פתרון לחדרי ממ“ד

בכל בית שנבנה היום בישראל ישנו חדר ממ“ד. חדר זה הוא חשוב מאוד בשעת מלחמה, אך בימי השגרה אנו יכולים לעשות בו שימושים שונים. לחדר ממ“ד ישנו חלון מיוחד אשר נבנה על פי התקנים של פיקוד העורף. על מנת שהוא יספק לנו את הביטחון הדרוש בשעת חירום אסור לנו לשנות אותו ואסור לנו לקדוח במסגרת, אבל מצד שני בהחלט נרצה להשאיר אותו פתוח ולאפשר לחדר להתאוורר. לכן ישנו צורך בפתרון מיוחד אשר ימנע את כניסת היתושים. רשת גלילה היא הפתרון המושלם עבור חדר ממ“ד.

רשת גלילה מתאימה בצורה מושלמת לחלונות. ניתן להשתמש בה גם עבור דלתות, אך מכיוון שיש צורך להתכופף על לרצפה על מנת לתפעל אותה היא אינה הפתרון האידאלי עבור דלתות.

היתרונות

רשת גלילה ניתנת להתקנה פשוטה ומהירה.

  1. הרשת מאפשרת לפתוח את החלון לרווחה.
  2. יכולה להתאים לכל חלון.
  3. מתאימה גם לחלונות ממ“ד
  4. מעניקה פתרון אסתטי.
  5. מונעת כניסה של יתושים וחרקים מעופפים.
  6. רשת גלילה מעניקה לכם פתרון אלגנטי ואסתטי.
  7. רשת גלילה מגיעה גם בגרסה הכוללת רשת שקופה.
  8. ניתן להזמין במידות שונות וליהנות מפתרון בהתאמה אישית.

אנדריי– מומחה לייצור והתקנת רשתות לחלונות

IMG_20221028_122025
1612972457918