עמוד הבית » רשת לויטרינה

רשת לויטרינה

אם יש לכם חלונות ויטרינה גדולים המשקיפים אל המרפסת או הגינה זה יכול להיות ממש כיף ונעים. אתם יכולים ליהנות מנוף, תחושת מרחב, אור טבעי ואוויר צח אשר מאוורר את כל הבית. בכל הזדמנות שבה מזג האוויר מאפשר זאת תרצו לפתוח את חלונות הויטרינה. אך שימו לב, אתם חייבים רשת לויטרינה.

כאשר אתם פותחים לרווחה את דלתות הויטרינה אתם נהנים מאור וזרימת אוויר, אבל יש כל מיני דברים אשר יכולים לזרום לכם אל תוך הבית. למשל יתושים וכל מיני חרקים מעופפים הם אחד המטרדים הגדולים של הקיץ. אם אין לכם רשת  לא תוכלו ליהנות בקיץ מזרימת האוויר; ללא רשת  זה עלול להפוך לסיוט של ממש. ולא רק יתושים הם הבעיה, אלו יכולים להיות גם עלים יבשים המתעופפים ברוח ועפים לכם אל תוך הבית. רשת  תמנע מכל האורחים הלא רצויים להיכנס הביתה, אך מצד שני תאפשר לכם ליהנות מכל אותם הדברים הרצויים – אור, אוויר ונוף.

רשת לויטרינה עבור חיות מחמד

חיות מחמד הם דבר נהדר. כלב או חתול בבית מביאים הרבה שמחה והם חיות המחמד השכיחות ביותר, אך לא היחידות. לא רק שרשת לויטרינה מונעת מדברים לא רצויים להיכנס, היא גם מונעת מחיות המחמד שלכם לצאת החוצה כאשר אינכם מעוניינים בזה. כך תוכלו ליהנות מזרימת האוויר, אבל לא לחשוש שהכלב יתפלש בבוץ של הגינה. לפעמים רשתות לויטרינה גם מונעות מבעלי חיים אחרים, כמו חתולי רחוב,  להיכנס לביתכם ולאכול את האוכל של חיית המחמד.

שימו לב לנקודה חשובה, לא כל רשת מתאימה עבור חיות המחמד. במידה ואתם רוצים רשת עמידה בפני חיות מחמד חשוב שתציינו זאת בפני המתקינים והם יציעו לכם רשתות מתכת המתאימות למטרה זו.

רשת לויטרינה  לשימוש נוח

רשת  מותקנת על גבי מסילות ובעזרת מסגרת אלומיניום. הרשתות משתלבות בצורה משולמת עם דלתות ההזזה ומאפשרות לכם תפעול קל ונוח של הרשת. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של הויטרינה וגם מעבר חופשי מהבית החוצה או מפנים הבית למרפסת. ניתן להתאים את הצבעים של המסגרת והרשת לעיצוב, וניתן אפילו להשתמש ברשתות שקופות. מתקינים מקצועיים יאפשרו לכם ליהנות מרשת אסתטית, נוחה וקלה לשימוש וגם עמידה לאורך זמן.

בעזרת רשת לויטרינה תוכלו למקסם את ההנאה שלכם מהבית, הגינה או המרפסת. זה יהיה תענוג בימי הקיץ וכאשר אתם מארחים אנשים. תוכלו ליהנות מהבריזה והריח של הגינה, מבלי לסבול מעקיצות היתושים.

פנו לחברת סקרינמש והזמינו עכשיו רשת לויטרינה ותיהנו מקיץ ללא יתושים. רשת לויטרינה היא מוצר בהתאמה אישית אותו מתאימים לכל גודל של ויטרינה ולכל צורך.

אנדריי- מומחה לרשתות נגד יתושים

רשת לויטרינה
רשת יתושים לויטרינה
רשת יתושים לויטרינה
רשת לויטרינה
נגן וידאו