עמוד הבית » רשת נשלפת

רשת נשלפת לחלון פתיחה

כולנו יודעים שרשת נגד יתושים היא דבר חשוב ביותר בבית. ללא רשת נגד יתושים, בכל פעם שתרצו לפתוח את החלון ולתת לבית להתאוורר, גם היתושים המציקים ייכנסו. לא קל לעבור את הקיץ ללא רשת נגד יתושים.

לא רק שהם גורמים לעקיצות טורדניות, הם גם מפיצים של מחלות, לכן בוודאי שתרצו להתקין רשת נגד יתושים. ואם אין לכם רשת שכזו. זהו זמן טוב להתקין אותה כבר עכשיו – אל תחכו לקיץ, הקדימו תרופה למכה. הבעיה שלא תמיד פשוט להתקין רשת נגד יתושים בחלונות קיימים, בעקר כאשר מדובר בחלונות פתיחה אשר עובדים על צירים. אילו היו לכם חלונות הזזה על מסילות, ההתקנה הייתה פשוטה יותר. אבל מצד שני חשוב לדעת שיש פתרון לכל מצב – רשת נשלפת לחלון פתיחה היא הפתרון אשר נועד במיוחד למקרים הללו.

רשת נשלפת – כיצד זה עובד

רשת נשלפת היא רשת יתושים רגילה (ניתן להשתמש בכל סוג של רשת נגד יתושים). המורכבת על מסגרת נשלפת. במקום לקבע את המסגרת בעזרת ברגים, היא מקובעת בעזרת מערכת קפיצית אשר מחזיקה אותה בלחץ. 

רשתות נשלפות לחלונות פתיחה אינה מיועדת לפתיחה וסגירה באופן שוטף כמו רשת הזזה. אך היא בהחלט מעניקה לכם פתרון למקרם בהם אתם רוצים לשטוף את הרשת. תוכלו ללחוץ את הקפיצים ולשלוף את הרשת לשטיפה נוחה במים. לאחר השטיפה תוכלו להחזירה בקלי קלות.

רשת מעניקה לכם פתרון לקיץ בלי יתושים. אם חשבתם שהתקנת רשתות נגד יתושים תהיה דבר מסובך ומורכב אשר יעלה לכם הון. בעזרת רשת נשלפת תוכלו לקבל פתרון מהיר וזול. 

ניתן להתאים את הרשת לכל גודל של חלון וזהו פתרון נוח ביותר. התקנתה של רשת נשלפת לחלון פתיחה אינה דורשת קידוח חורים ושום סוג של הברגה. לכן היא יכולה להיות גם פתרון מעולה לדירות שכורות; ביום שתרצו להסיר אותה תוכלו לעשות זאת בלי להשאיר שום סימן או נזק על החלון.

ישנם סוגים שונים של רשתות העשויות מחומרים שונים והן בעלות דרגות שונות של שקיפות. רשת נשלפת לחלון הזזה יכולה לעשות שימוש בכל סוג של רשת.

פתרון לחדרי אמבטיה

רשתות נשלפות לחלונות פתיחה יכולה להיות פתרון מעולה לחדרים רטובים והיא מתאימה גם לחלונות קיפ / דרי קיפ. יתושים וסוגים שונים של ברחשים נמשכים דווקא לאותם חדרים רטובים ולכן חשוב שתתקינו גם בחדר האמבטיה והשירותים רשתות נגד יתושים.

כולנו יודעים שחשוב להשאיר חלונות פתוחים בחדר השירותים והאמבטיה. זה חשוב לצורך אוורור, סילוק ריחות רעים והפחתת הלחות אשר מביאה איתה אינספור בעיות. רשת נשלפת לחלון ההזזה תאפשר לכם להשאיר את חלונות האמבטיה והשירותים פתוחים ללא חשש ממתקפת יתושים טורדנית.

אנדריי – מומחי לייצור והתקנת רשתות לחלונות.

רשת נשלפת
רשת נשלפת
להזמנה השאירו פרטים או התקשרו אלינו
0532310433

אהוד קינמון 3, בת ים