עמוד הבית » רשת קבועה

רשת קבועה

כולנו אוהבים לפתוח את חלונות הבית ולתת לאוויר צח להיכנס, כמובן רק שמזג האוויר מאפשר זאת. חשוב מאוד לאוורר את הבית על מנת להוציא את הלחות והריחות הרעים, וזה חשוב במיוחד בחדרי שירותים ואמבטיה בהם הלחות גבוהה. 

אך כאשר אנו פותחים את החלון ומכניסים הביתה אוויר צח, אנו מכניסים גם יתושים עוקצניים ומטרידים. הפתרון היחידי שמאפשר לנו ליהנות מהאוויר והאור הטבעי, אך לא מאפשר ליתושים להיכנס, הוא רשת נגד יתושים. ישנם סוגים שונים של רשתות ורשת קבועה היא אחד הסוגים.

מי צריך רשת קבועה

לכל חלון יש את המבנה שלו ואת הצרכים שלו. ובהתאם לכך ישנם חלונות שבהם הפתרון המתאים הוא התקנת רשת קבועה נגד יתושים. ברמת העיקרון רשתות קבועות נגד יתושים היא רשת אשר מקובעת לחלון ואינה ניתנת לפתיחה. זאת בניגוד לרשתות הזזה או רשתות גלילה אשר מאפשרות לכם לפתוח את החלון ולהביא אותו למצב שבו אין רשת. רשת קבועה היא פתרון אשר יכול להתאים מאוד לחדרי שירותים, אך לא רק.

כאשר אנו אומרים רשת קבועה אנו חושבים על רשתות אשר מקובעות למקומן בעזרת ברגים ואינן ניתנות להסרה או פתיחה (ללא שימוש בכלי עבודה). אבל היום תוכלו למצוא גם פתרונות מתקדמים של רשתות קבועות הניתנת לשליפה. אלו הן רשתות בהן המסגרת מקובעת בעזרת מבני קפיצה וניתן להסיר אותו כאשר רוצים לנקות אותן.

סוגי רשתות

רשתות קבועות נגד יתושים מתייחסת לצורת ההתקנה של הרשת, אך אינה מתייחסת לסוג הרשת. בשוק קיימות רשתות מסוגים שונים וכאשר אתם מתקינים רשת קבועה אתם יכולים לבחור ברשת מהחומר אשר מתאים לצרכים שלכם. אלו יכולות להיות רשתות מתכת או רשתות פיברגלאס מתקדמות. רשתות נגד יתושים מגיעות בצבעים שונים וגם ברמה שונה של שקיפות. כמו כן אם יש לכם בעלי חיים בבית אשר עשויים לקרוע את הרשת (דבר אשר קורה לפעמים עם כלבים וחתולים), יש לבחור ברשתות מתכת אשר מיועדות במיוחד למטרה זו.

אצל מי מתקינים רשת נגד יתושים

רשתות קבועות נגד יתושים אתם יכולים להתקין אצל כל מי שמתמחה בהתקנת רשתות ועבודות אלומיניום. חשוב לבחור במוצרים איכותיים ועמידים אשר יחזיקו לאורך זמן. בעם מדובר גם על מוצרים עמידים וגם על התקנה נכונה. 

כמו כן חשוב לבצע התקנה אסתטית אשר תתאים לבית שלכם. בחרו נכון את אנשי המקצוע שיבצעו עבורכם התקנה של רשתות נד יתושים ותוכלו ליהנות משנים רבות ללא יתושים. כמו כן חשוב שתדעו שלא תמיד רשתות קבועות היא הפתרון המתאים ביותר. קיימות רשתות מסוגים שונים ותוכלו להתייעץ עם המתקינים לגבי האפשרויות השונות על מנת לבחור את האפשרות הטובה המתאימה ביותר עבור החלונות שלכם.

אנדריי מומחי לרשתות נגד יתושים

להזמנה השאירו פרטים או התקשרו אלינו
0532310433

אהוד קינמון 3, בת ים