עמוד הבית » רשת שקופה

רשת שקופה לכל סוגי החלונות

כאשר הקיץ מגיע אנחנו יודעים שמגיעים גם האבטיחים הטעימים. הימים שטופי השמש וגם הדברים שאנו אוהבים בקיץ… 

אבל יחד איתו מגיעים גם הדברים שאנו פחות אוהבים בקיץ… 

כמו למשל היתושים המטרידים. למזלנו אנו יכולים להתקין רשתות נגד יתושים על מנת למנוע מהם להיכנס הביתה.

כולנו מבינים כמה חשוב להשתמש ברשתות נגד יתושים. הרשתות הללו מאפשרות לנו לישון בשקט ומבלי להתגרד.

אך לא רק מדובר בגירודים, היתושים הם סכנה של ממש. ישנם סוגים שונים של רשתות נגד יתושים. אך אנשים רבים מתלוננים שהרשת אינה מאפשרת לאוורר את החדור בצורה האופטימלית וכך הדבר פוגע בחוויית השימוש וההנאה מהמוצר. 

רשת שקופה פותחה במיוחד לתת פתרון לבעיה זו – גם מונעת יתושים אך גם מאפשרת לאור לחדור פנימה.

רשתות שקופות עדיף  מרגילות

רשתות שקופות מאפשרת לכם ליהנות מכל אותם היתרונות של רשת נגד יתושים. ניתן להתקין אותה בצורות התקנה שונות וליהנות מפתרון נגד יתושים עם שקיפות מרבית. אז הגיע הזמן לשכוח מכל אותן רשתות ירוקות שבקושי מאפשרות לאור להיכנס פנימה ולעבור לרשת שקופה נגד יתושים.

לא משנה איזו רשת מותקנת אצלכם בבית תמיד אפשר לעבור לרשת שקופה. אם יש לכם רשת הזזה, מתקין רשתות תמיד יכול לשלוף את המסגרת הקיימת ולהחליף את הרשת לרשת שקופה.

האם רשת שקופה היא חזקה ועמידה? כאשר אנו חושבים על משהו שקוף אנו מדמיינים משהו דק ושברירי, ולכן אנו עשויים להעדיף את רשתות הרגילה. אך הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרים לנו ליהנות מרשת שקופה המבוססת על פיברגלאס (או חומרים אחרים) והיא בעלת חוזק ועמידות רבה.

הרשת עמידה בפני קרני השמש האולטרה סגולות .והיא עמידה למגע, ציפורניים וכל מיני דברים אשר בדרך כלל מזיקים לרשתות נגד יתושים. אך שימו לב, רשתות שקופות הן אינן רשתות המתאימות לבתים עם יש לכם חיות מחמד אשר מסוגלות לקרוע את הרשת.

הן אמנם חזקות ועמידות, אך הן אינו עמידות בפני העקשנות של בעלי החיים. במידה ויש לכם בעיות שכאלו עם חיות המחמד, תאלצו להתקין לרשתות מסוג אחר ולהתפשר בנושא השקיפות.

רשתות שקופות בחלונות בבית יאפשר חדירת אור ואוויר מקסימלית ואפילו תאפר לכם ליהנות יותר טוב מהנוף. וכמובן שזהו גם פתרון אסתטי. פשוט מושלם לקיץ ללא יתושים.

התקנת רשת שקופה

ניתן להתקין רשתות שקופות נגד יתושים על כל סוגי החלונות ואף על דלתות וגם ויטרינות. אם אתם בונים או משפצים, זהו הזמן לחשוב גם על החלונות והתקנת רשתות נגד יתושים. לא משנה מהי צורך ההתקנה, רשת שקופה יכולה להיות פתרון מעולה. 

כדאי לחשוב על הפרטים הללו כבר מעכשיו ולפנות למתקין מנוסה אשר יבטיח לכם התקנה איכותית ועמידה לאורך זמן. את הקיץ הבא תעברו בלי יתושים!

עם את מעוניינים לשבת במרפסת שלכם או להינות מהחצר היפה שלכם, שהילדים ישחקו על דשא סינטטי, שבחצר ולא יעקצו , יש לנו פתרונות נוספים שיעזרו לכם להרחיק את היתושים בכל מקום.

מחבר המאמר- אנדרי סמצוב, מומחה לייצור והתקנת רשתות יתושים

רשת שקופה
רשת שקופה
רשת שקופה
להזמנה השאירו פרטים או התקשרו אלינו
0532310433

אהוד קינמון 3, בת ים