עמוד הבית » תיקון תריסים

תיקון תריס חשמלי

תריס גלילה חשמלי הוא מוצר נפוץ בישראל,ומביא איתו יתרונות רבים לבית – נוחות בהפעלה,יוקרה וקידמה,אסטטיות, שליטה באור וטמפרטורה בחלל החדרים.ויחד עם זאת אנו מגיעים לשלב בו משהו מתקלקל ,עקב בלאי סביר, התקנה לא מקצועית או שימוש לא נכון. התקלות הן מרובות ושונות ומתחילות מרצועה קרועה, הכבל או הקפיצים שיצאו משימוש, מנעולי הצד שנעקרו מה שהוביל לחסימה ויותר גרוע למנוע מושבת – עקב כך המחיר של התיקון יהיה בהתאם. אנו עם נסיון רב בתיקון לכל סוגי התריסים ונידע למצוא את מקור הבעיה והכי חשוב לזהות את הסיבות שהביאו לתקלה.

 

 

תיקון תריסים בכל הארץ מחיר החל מ-250 ₪
אחריות 5 שנים
מהימנות ונסיון
שרותיות
שקופית קודמת
שקופית הבאה
תיקון תריס

תיקון תריסי גלילה

תריס גלילה ידני הוא אחד מהמוצרים הנפוצים במדינתנו, זהו אביזר מכאני פשוט ואמינותו לא מוטלת בספק.כמו כן זהו מוצר זול להתקנה ותיקון בהשוואה לתריסים חשמליים. כמו בכל אביזר מכאני גם החלקים של תריס הגלילה נשחקים לבסוף ומתעוררות תקלות שונות, והנה הגעתם לשלב בו משהו השתבש והתריס מפסיק לעבוד. הסיבות לתקלות לרוב הן רצועה קרועה, שבירה של שלבי התריס, קפיצים שיצאו ממקומם. וברגעים ההללו אנו נשמח לעמוד לשירותכם, תקבלו מאיתנו יחס אדיב מחירים הוגנים ושירות מקצועי כדי להביא את המוצר לתפקודו המלא בזמן הקצר ביותר.

 
תיקון כל סוגי התריסים
שירות מהיר מחירים זולים
עבודה איכותית
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שירותי תיקון תריסים

תריסי הזזה הם מוצר פופולארי מאוד בישראל ואין צורך להציגו.עקב שימוש יומי יומי בו אנו נצטרך גם להתמודד עם תקלות שונות ונפוצות כגון: שברים של הרכיבים השונים,שלבים שמתפוררים, יוצאים ממקומם או נשברים,התריס לא זז מצד לצד עקב שחיקה של גלגלים או עיקום של מסילות. החלפת שלות לא תקינות.אנו נשמח לעזור לכם ולטפל בכל הבעיות הללו ועוד מנסיון רב שנים עם שירות אדיב ומקצועי.

תיקון תריסים
הגינות ורצינות
אדיבות ומקצועיות
ביקורות שמדברות בעד עצמן
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שירות תיקונים מהיר 24/7